Untitled Document
KURUMSAL

1989 yılında ikinci el endüstriyel mutfak ürünleri alım satımıyla başlayan ticaret hayatı, 2005 yılından itibaren birçok üretici firmanın bayiliğini yaparak 20.000 'den fazla ürün çeşitliliği ile endüstriyel mutfak sektöründe gerekli olan tüm malzemelerin satışını yapmaya başlamıştır.

2009 Yılında ikinci şubesini; 3 Kattan oluşan ve 2000 m2 toplam alana sahip olan Haşim İşçan mağazasını faaliyete sokarak ürün çeşitliliğini arttırmış ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için gerekli yatırımları yapmıştır.

2012 Yılında üretim alt yapı çalışmalarına başlanmış ve 2500 m2 kapalı alan fabrikasında son teknoloji makina yatırımlarını gerçekçeştirmiş, uzman ekibi ile soğutma grubu, pişirici grubu, tezgah, evye, pasta teşhir dolapları ve fırın imalatlarına başlamıştır.

Uygun fiyat ve ürün kalitesi ile Proje, İmalat, Montaj ve Satış Sonrası Destek süreçlerinde en iyi hizmeti vermek temel hizmet anlayışımızdır. Her ölçekte Komple Mutfak ve Soğutma, Pastane ve Kasap işletmelere anahtar teslim proje ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.

Şirketimiz restaurantlar, cafe ve fastfoodlar, oteller, kasaplar, yemek sanayi v.b. iş kollarında faaliyet gösteren firmalara hizmet vermektedir.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Kütahya, Bilecik, Eskişehir, İstanbul, İzmit ve Sakarya illerine haftada 2 gün sevkiyat ve gezici mobil araçlarımızla yerinde satış yapmaktayız.